Logheaza-te for pentru acces rapid la cele mai bune ocazii . Click here if you don't have an account.

Angajam asistent manager Privat

6 luni în urmă   Oferte de locuri de munca   Bucuresti   199 vizualizări

600 €

  • img
Locatia: Bucuresti
Salariu: 600 €

Descriere post
Cautam un coleg sau colega dedicata serioasa si inteligenta
Faci marketing pentru qinvent.ro
Faci marketing pentru voce online.
Faci marketing pentru uzina-firmelor.ro
Redacteazi diverse documente ale societatii.
Faci consultanta pe resurse umane voce online.
Asigura existenta tuturor actelor la dosarul de personal al firmei atat pentru el cat si pentru ceilalti salariati.
Recruteazi afiliati pentru marketing online.
Faci radieri din biroul de credit.
Tii locul managerulul cand acesta este plecat in concediu.

Beneficii

Salariu 3000 lei net
Telefon mobil cu abonament.
1000 de lei comision pe fiecare client recomandat pe uzina-firmelor.ro
3% comision lunar pe fiecare client pentru firma de contabilitate Qinvent.ro
1 leu/minut vorbi pe consultanta resurse umane.

Cerinte
Se lucreaza de la sediul nostru din str. Vasile Lascar 143 parter Sector 2
Ideal ar fi sa detii permis de conducere.
Program L-V / 9-18
Contract de munca pe 8 ore

Detalii suplimentare

Companie preluarifirme67@gmail.com
Tipul de muncă Full-time

Găsește un loc de muncă cu Jooble